Login  |  Следи не на:   RSS feed Facebook Twitter

2000 евра за 200 – тиот хостинг клиент

28 October, 2011 | Објавено во: Некатегоризирано | Comments Off 

UKION доо ќе го награди неговиот 200-ти хостинг клиент со UKION вредносен ваучер од 2000 € вредна
интернет продавница, изработена според потребите на клиентот, поврзана со банкарски
платежен систем (онлине плаќања со кредитни картички) и вклучен хостинг, дедицирана IP адреса и SSL сертификат за 1 година.

Уште еден услов е тој клиент да биде и UKION фан на facebook со што дополнително добива 15% попуст при нарачката на хостинг пакетите. Купонот за попуст од 15% може да се искористи само еднаш до крајот на годината.

Нарачај веднаш тука и биди среќниот добитник!

Tags | , ,

Сподели го постот на:
| |